Kariera

Podstawowym celem Centrum Medycznego Klara jest satysfakcja i zadowolenie pacjentów. Jego realizacja nie jest możliwa bez pełnego zaangażowania i poświęcenia pracowników. Stawiamy na odpowiedzialnych, entuzjastycznie podchodzących do swoich obowiązków i ambitnych ludzi, którzy w najwyższym stopniu dbają o relacje z pacjentami i klientami. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów daje możliwość ciągłego polepszania kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego pracowników.

Zachęcamy do odpowiadania na oferty pracy znajdujące się na naszej stronie internetowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@cm-klara.pl

w tytule podając „Oferta pracy – nazwa stanowiska” lub skorzystać z formularza zamieszczonego obok.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula ogólna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w CV, przez JST sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Wały Dwernickiego 43/45 w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym ( zgodnie a art.7 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzeniem o ochronie danych dalej zwanym „RODO”)

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie art. 4 pkt 11 RODO

Jeśli chcesz, abyśmy zachowali twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

Klauzula dodatkowa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w CV, przez JST sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Wały Dwernickiego 43/45 również na potrzeby przyszłych rekrutacji ( zgodnie a art.7 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzeniem o ochronie danych dalej zwanym „RODO”)

Aktualnie poszukujemy kandydatek /kandydatów do pracy na stanowisku:

Lekarzy do współpracy – zakres lecznictwa ambulatoryjnego

(KONTAKT: cm.klara@cm-klara.pl lub 34 534 5003)

Ratownik Medyczny

pełny etat

(KONTAKT: marketing@cm-klara.pl lub 34 534 5011)

Wymagania:

– uprawnienia do wykonywania zawodu
– wysoka kultura osobista
– komunikatywność
– umiejętność współpracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in. wykonywanie badań diagnostycznych, pobieranie krwi.

Wymagania:

– świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie ratownik medyczny

– umiejętność współpracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

– pracę w godzinach 8.00-15.30 od poniedziałku do piątku

– zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakcie

– pracę w młodym, dynamicznym zespole

Pielęgniarka

pełny etat

Wymagania:

– wykształcenie wyższe kierunkowe, min. licencjat
– min. 2-letnie doświadczenie zawodowe
– dyspozycyjność czasowa

Zostaw swoje CV

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Stanowisko