Lekarze

dr n. med. Beata Świątkowska-Flis

Godziny przyjęć: Więcej informacji w Rejestracji

lek. med. Maria Mordarska-Drabik

środa 12:00 – 15:00

Neurolog

Neurologia to dziedzina medycyny, która diagnozuje oraz bada zaburzenia centralnego układu nerwowego i nerwów obwodowych.

Nasi lekarze posiadają specjalistyczną wiedzę popartą bogatym doświadczeniem, co sprawia, że leczenie przebiega sprawnie, jak najmniej obciążając pacjenta. Leczenie rozpoczyna się od diagnozy, na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz obserwacji zachowań. Następnie pacjent zostaje poddany licznym testom i badaniom, które pozwalają dokładnie określić anatomiczne miejsce uszkodzenia układu nerwowego. Dzięki dokładnym badaniom nasi lekarze mogą sprawnie przejść do fazy leczenia, znacząco skracając cały proces.

Poradnia neurologiczna podejmuje diagnostykę i leczenie chorób naczyniowych układu nerwowego, zespołów bólowych kręgosłupa, chorób układu pozapiramidowego, padaczki, bóli głowy oraz zaburzeń równowagi i zawrotów głowy.

Dysponujemy sprzętem umożliwiającym wykonanie licznych badań diagnostycznych- np. badań dopplerowskich czy USG.

Cennik:

Wizyta u specjalisty 120 zł

Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Neurolog Częstochowa - zapraszamy