Z przyjemnością informujemy, że do grona Specjalistów CM Klara dołączył lek. med. Michał Pusty chirurg ogólny, proktolog.
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.  W obecnej chwili przyjmuje pacjentów w Warszawie, Łodzi oraz w naszym Centrum.

Doświadczenie proktologiczne:
• Doświadczenie operacyjne oraz postępowanie z trudnymi przypadkami proktologicznymi, sposoby leczenia zachowawczego, zabiegowego oraz operacyjnego uczył się w dwóch najlepszych ośrodkach w Kraju, mianowicie w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej w Łodzi oraz w Oddziale Chirurgii z Pododdziałem Proktologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie, w którym aktualnie wykonuje zabiegi operacyjne. Ponadto miał okazję zdobywać doświadczenie i uczyć się najlepszych technik operacyjnych w zakresie proktologii, wspólnie operując i asystując takim sławom Światowej Proktologii jak Tracy Hull z Cleveland Clinic w USA, która to Klinika jest jednym z wiodących ośrodków proktologicznych w Świecie. Był współorganizatorem kilku Międzynarodowych Sympozjów Proktologicznych, na których prezentowali swoje prace i osiągnięcia wybitni fachowcy z Polski, Włoch, Anglii, Stanów Zjednoczonych oraz innych wiodących Ośrodków Proktologicznych na Świecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdjęcie <a href=”https://www.freepik.com/free-photo/young-doctor-supporting-his-patient_863047.htm”>Designed by Freepik</a>