Choroba nowotworowa na całym świecie dotyka coraz większej liczby ludzi, stając się główną przyczyną zgonów. Nie wszystkie przypadki są jednak śmiertelne, wczesna diagnoza i odpowiednie leczenie pozwala na całkowite wyleczenie. Wykorzystując innowacyjne rozwiązania technologiczne w połączeniu z coraz większą wiedzą medyczną umożliwia skuteczne leczenie chorych, którzy klasyfikowani byli do tzw. grupy nowotworów nieoperacyjnych.

 

Najważniejszym elementem skutecznego leczenia onkologicznego jest odpowiedni przepływ informacji pomiędzy pacjentem a lekarzem. Skuteczność terapii opiera się przede wszystkim na prawidłowej i szybkiej diagnostyce oraz zapewnieniu pacjentowi odpowiedniej opieki zarówno dotyczącej bezpośredniego leczenia choroby, jak i udzielonego wsparcia psychicznego.

 

W Centrum Medycznym Klara pacjenci mają zapewniony dostęp do nowoczesnych i najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie leczenia, opieki doświadczonych specjalistów i kompleksowego zaplecza diagnostycznego. Komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych pacjentów są dla nas najważniejsze, dlatego zapewniamy im wszystko, co jest tak ważne w całym procesie leczenia.