Centrum Medyczne Klara jest odpowiedzią na realne zapotrzebowania zgłaszane przez społeczność lokalną. Spełniamy również oczekiwania Pacjentów poszukujących dostępu do lekarzy wąskiej specjalizacji, jak również tych, którzy szukają innowacyjnych, trudno dostępnych metod leczenia.

Wartości jakimi się kierujemy oraz cele jakie sobie wyznaczamy sprawiają, że jakość realizowanych przez nas usług spełnia oczekiwania Pacjentów, którzy szukają specjalistycznej i fachowej opieki medycznej. W centrum naszego zainteresowania znajduje się człowiek, dlatego każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie – od momentu rejestracji wizyty, poprzez kolejne konsultacje specjalistyczne do chwili spełnienia wszelkich jego wymagań, względem opieki zdrowotnej.

Jesteśmy jednym z niewielu ośrodków w Polsce, który oferuje eksperymentalne metody leczenia schorzeń neurologicznych oraz okulistycznych.
Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym przeprowadzanie innowacyjnych formy terapii, w tym:

  • Terapii Nanoknife – minimalnie inwazyjne leczenie raka prostaty, trzustki i wątroby poprzez niszczenie komórek nowotworowych przy pomocy impulsów elektrycznych wytwarzanych przez generator NanoKnife.
  • Terapii Echolaserem – innowacyjne, mikroinwazyjne zabiegi termoablacji guzów o różnym podłożu (łagodnych i złośliwych) przy użyciu ultradźwięków.
    Zabieg znajduje zastosowanie w terapii łagodnych guzków tarczycy, pierwotnego i wtórnego raka wątroby oraz rozrostu gruczołu krokowego.
  • Zabiegów chirurgii laserowej – minimalnie inwazyjne zabiegi z zakresu proktologii i chirurgii naczyniowej (flebologii) z wykorzystaniem Lasera diodowego Leonardo.

Wychodząc naprzeciw wszelkim oczekiwaniom Pacjentów Centrum Medyczne Klara gwarantuje krótkie terminy oczekiwania na wizytę u specjalisty, wykonywania badań oraz ich wyników. Jakość naszych usług tworzymy w oparciu o współpracę z cenionymi partnerami medycznymi, których wiedza, doświadczenie, a także najnowsza aparatura diagnostyczna odpowiada najwyższym standardom oczekiwań Pacjentów.

Zdajemy sobie sprawę z postępów, jakie medycyna osiąga każdego dnia, dlatego w trosce o zdrowie, komfort oraz bezpieczeństwo naszych Pacjentów nieustannie dążymy do doskonałości.