Lekarze

dr n. med. Tomasz Sędziak

Więcej informacji w Rejestracji. Tomasz Sędziak - ZnanyLekarz.pl

Chirurgia Onkologiczna

Chirurgia onkologiczna jest dziedziną medycyny zajmującą się operacyjnym leczeniem nowotworów, zwłaszcza złośliwych. W wielu przypadkach bywa to pierwszy element terapii onkologicznej – po usunięciu zmiany podejmowana jest decyzja o dalszym postępowaniu. Na konsultacje z doświadczonym chirurgiem onkologicznym zapraszamy do CM Klara w Częstochowie!

W ostatnich latach w Polsce bardzo gwałtownie zwiększyła się liczba diagnozowanych nowotworów. Stały się one drugą – po schorzeniach układu krążenia – przyczyną zgonów. Leczenie nowotworów, zwłaszcza złośliwych, w bardzo wielu przypadkach w pierwszym etapie polega na operacyjnym usunięciu guza, choć oczywiście zależy to m.in. od indywidualnego stanu pacjenta oraz stopnia zaawansowania choroby. Po usunięciu zmiany podjęta zostaje decyzja o dalszej formie leczenia, np. chemioterapii, radioterapii oraz hormonoterapii. W trakcie całego procesu leczenia pacjent pozostaje pod stałą opieką chirurga onkologa.

Konsultacje z chirurgiem onkologicznym w CM Klara

W CM Klara doskonale wiemy, że choroba onkologiczna to dla każdego pacjenta bardzo trudna sytuacja – z tego powodu zapewniamy opiekę doświadczonego chirurga onkologicznego na każdym etapie leczenia. W trakcie konsultacji specjalistycznych:

  • lekarz planuje zakres operacji,

  • zleca wykonanie odpowiednich badań,

  • planuje dalsze etapy leczenia onkologicznego,

  • otacza pacjenta opieką pooperacyjną.


W CM Klara zapewniamy konsultacje Pacjentom ze zmianami nowotworowymi w wątrobie i trzustce. Pacjentów przyjmuje dr n. med. Tomasz Sędziak – specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej z EMC we Wrocławiu.

Do poradni chirurgii onkologicznej w CM Klara w Częstochowie zapraszamy pacjentów wymagających specjalistycznej opieki.
W sprawie ustalenia terminu wizyty zachęcamy do kontaktu z rejestracją pod nr 34 534 50 00 lub 887 345 000.


Cennik:Wizyta u specjalisty + USG 250 zł