Lekarze

mgr Adrianna Caban

Adrianna Caban - ZnanyLekarz.pl

mgr Dominika Ambroziak

Więcej informacji w Rejestracji. Dominika Ambroziak - ZnanyLekarz.pl

Dietetyka Kliniczna

Dietetyka jest nauką zajmującą się żywieniem człowieka oraz wpływem diety na zdrowie i funkcjonowanie organizmu. W CM Klara doświadczony dietetyk poprzez przygotowany indywidualny plan żywieniowy pomoże w bezpiecznym odchudzaniu albo wesprze proces leczenia różnych chorób. Zapraszamy na konsultacje!

Nie od dziś wiadomo, że żywienie ma olbrzymi wpływ na zdrowie człowieka i funkcjonowanie organizmu. Udowodniono, że wiele schorzeń, również z grona przewlekłych, ma charakter dietozależny. Z drugiej strony, prawidłowe żywienie może być ważnym elementem profilaktyki różnych chorób oraz ich leczenia. Badaniem wszystkich tych związków oraz praktyczną pomocą w ustalaniu dopasowanego do indywidualnych potrzeb jadłospisu zajmuje się dietetyka. Jest to dziedzina z pogranicza medycyny, chemii, psychologii, a nawet socjologii.

Konsultacje dietetyczne w CM Klara

W CM Klara zapraszamy pacjentów na konsultacje z doświadczonym, wysoko wyspecjalizowanym dietetykiem klinicznym. Można u niego otrzymać pomoc w zakresie:

  • analizy sposobu żywienia,

  • uświadomienia błędów żywieniowych oraz sposobów ich korekty,

  • edukacji żywieniowej (dobór odpowiednich produktów, prawidłowe techniki gotowania),

  • zdrowej, bezpiecznej i trwałej redukcji masy ciała,

  • ustalenia indywidualnego planu żywieniowego,

  • porad dietetycznych w profilaktyce i leczeniu alergii pokarmowych, cukrzycy, miażdżycy, nadciśnienia, chorób jelit i żołądka, choroby Hashimoto, refluksu i wielu innych schorzeń.


W naszej poradni dietetycznej specjalistyczne porady otrzymają zarówno pacjenci dorośli, jak i dzieci od 7. roku życia. Pomagamy osobom stosującym diety wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe czy eliminacyjne. Wykonać u nas można badanie składu masy ciała oraz specjalistyczne badania genetyczne iGenesis.

Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, zdrowo schudnąć lub potrzebujesz konsultacji dietetycznej, nie zwlekaj i umów się na wizytę! Zapewniamy krótki czas oczekiwania oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta!

Cennik:I wizyta wraz z ustaleniem jadłospisu na 7 dni120 zł
wizyta kontrolna50 zł
badanie składu masy ciała20 zł
zmiana ustalonego jadłospisu80 zł
test Genodiet Completo2 500 zł
iGenesis Plus3 700 zł
iGenesis Completo3 500 zł
iGenesis Diet2 990 zł
iGenesis Slim2 300 zł
iGenesis Detox2 300 zł

Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

W sprawie ustalenia terminu wizyty prosimy o kontakt z rejestracją pod nr 34 534 50 00 lub 887 345 000.