Lekarze

mgr Anna-Maria Stelmach

Anna-Maria Stelmach - ZnanyLekarz.pl

mgr Adrianna Caban

Adrianna Caban - ZnanyLekarz.pl

Dietetyka Kliniczna

Dietetyka jest nauką zajmującą się żywieniem człowieka oraz wpływem diety na zdrowie i funkcjonowanie organizmu. W CM Klara doświadczony dietetyk poprzez przygotowany indywidualny plan żywieniowy pomoże w bezpiecznym odchudzaniu albo wesprze proces leczenia różnych chorób. Zapraszamy na konsultacje!

Nie od dziś wiadomo, że żywienie ma olbrzymi wpływ na zdrowie człowieka i funkcjonowanie organizmu. Udowodniono, że wiele schorzeń, również z grona przewlekłych, ma charakter dietozależny. Z drugiej strony, prawidłowe żywienie może być ważnym elementem profilaktyki różnych chorób oraz ich leczenia. Badaniem wszystkich tych związków oraz praktyczną pomocą w ustalaniu dopasowanego do indywidualnych potrzeb jadłospisu zajmuje się dietetyka. Jest to dziedzina z pogranicza medycyny, chemii, psychologii, a nawet socjologii.

Konsultacje dietetyczne w CM Klara

W CM Klara zapraszamy pacjentów na konsultacje z doświadczonym, wysoko wyspecjalizowanym dietetykiem klinicznym. Można u niego otrzymać pomoc w zakresie:

  • analizy sposobu żywienia,

  • uświadomienia błędów żywieniowych oraz sposobów ich korekty,

  • edukacji żywieniowej (dobór odpowiednich produktów, prawidłowe techniki gotowania),

  • zdrowej, bezpiecznej i trwałej redukcji masy ciała,

  • ustalenia indywidualnego planu żywieniowego,

  • porad dietetycznych w profilaktyce i leczeniu alergii pokarmowych, cukrzycy, miażdżycy, nadciśnienia, chorób jelit i żołądka, choroby Hashimoto, refluksu i wielu innych schorzeń.


W naszej poradni dietetycznej specjalistyczne porady otrzymają zarówno pacjenci dorośli, jak i dzieci od 7. roku życia. Pomagamy osobom stosującym diety wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe czy eliminacyjne. Wykonać u nas można badanie składu masy ciała oraz specjalistyczne badania genetyczne iGenesis.

Jeśli chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, zdrowo schudnąć lub potrzebujesz konsultacji dietetycznej, nie zwlekaj i umów się na wizytę! Zapewniamy krótki czas oczekiwania oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta!

Cennik:porada dietetyczna 120 zł
jadłospis 7-dniowy 100 zł
wizyta kontrolna bez jadłospisu 80 zł
wizyta kontrolna z modyfikacją jadłospisu 150 zł
badanie składu masy ciała 20 zł
test Genodiet Completo 2 500 zł
iGenesis Plus 3 700 zł
iGenesis Completo 3 500 zł
iGenesis Diet 2 990 zł
iGenesis Slim 2 300 zł
iGenesis Detox 2 300 zł

Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

W sprawie ustalenia terminu wizyty prosimy o kontakt z rejestracją pod nr 34 534 50 00 lub 887 345 000.