Lekarze

lek. Mateusz Radosławski

Mateusz Radosławski - ZnanyLekarz.pl

lek. Izabela Pawłowicz

Poniedziałek 14.00 - 18.00; środa 17.30 -19.00. Izabela Pawłowicz - ZnanyLekarz.pl

lek. Jarosław Wiktor

środa 13:00 - 16:00 Jarosław Wiktor - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Jarosław Strzelczyk

Jarosław Strzelczyk - ZnanyLekarz.pl

Ginekologia

Ginekologia jest dziedziną medycyny, w ramach której diagnozuje się i leczy choroby kobiecych narządów płciowych. Oprócz tego, ginekolog kontroluje proces dojrzewania dziewcząt, pomaga dorosłym kobietom w planowaniu rodziny, otacza opieką panie w ciąży, w okresie połogu i w czasie menopauzy. Na konsultacje z doświadczonymi ginekologami zapraszamy do CM Klara w Częstochowie!
Ginekolog to lekarz, z którym kobieta spotyka się tak naprawdę przez całe życie. Pierwszą wizytę powinny odbyć młode dziewczęta, które rozpoczęły miesiączkowanie – lekarz sprawdzi wówczas, czy proces dojrzewania przebiega prawidłowo. Kolejna wizyta powinna mieć miejsce, gdy młoda kobieta chce rozpocząć współżycie – wówczas ginekolog pomoże dobrać odpowiednią metodę antykoncepcji. Dorosłe, zdrowe kobiety powinny zgłaszać się do ginekologa profilaktycznie raz do roku. Pod szczególną opieką ginekologa znajdować się powinny panie planujące ciążę, w ciąży, w okresie połogu i później w czasie menopauzy.

 

Konsultacje ginekologiczne w CM Klara


Oczywiście do ginekologa należy zgłaszać się również za każdym razem, gdy u kobiety pojawią się niepokojące objawy ze strony narządów płciowych: upławy, pieczenie, krwawienie, bóle podbrzusza. Specjaliści z zakresu ginekologii z CM Klara zajmują się diagnostyką i leczeniem między innymi:

 • infekcji intymnych (grzybiczych, bakteryjnych, wirusowych),

 • zaburzeń miesiączkowania,

 • torbieli i guzów jajników,

 • zespołu policystycznych jajników,

 • mięśniaków macicy,

 • endometriozy,

 • niepłodności

 • zaburzenia statyki narządu rodnego


jak również profilaktyką i leczeniem nowotworów:

 • jajników

 • szyjki i trzonu macicy

 • sromu


Oprócz tego, regularne konsultacje ginekologiczne odgrywają olbrzymią rolę w profilaktyce i szybkiej diagnostyce nowotworów szyjki macicy czy jajników. W naszym CM Klara wykonujemy USG ginekologiczne oraz cytologię. Można u nas uzyskać również porady w zakresie nowoczesnej antykoncepcji.

W naszej poradni ginekologicznej w Częstochowie zapewniamy pacjentkom miłą, serdeczną atmosferę, poszanowanie ich godności oraz dostęp do nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia. Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę (34 534 50 00 lub 887 345 000, https://www.cm-klara.pl/kontakt/).

 

Cennik:

Wizyta u specjalisty 110 zł
Wizyta u specjalisty + USG 160 zł
USG (transwaginalne lub powłoki brzuszne) 100 zł
Cytologia 50 zł
Krioterapia ginekologiczna od 300 zł
Usunięcie wkładki domacicznej 100 zł
Wizyta u specjalisty z zakresu ginekologii onkologicznej + USG 250 zł

Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.