Lekarze

lek. Małgorzata Łazorko-Piega

Małgorzata Łazorko-Piega - ZnanyLekarz.pl

lek. Łukasz Zientek

Łukasz Zientek - ZnanyLekarz.pl

lek. Łagodzińska-Kruk Katarzyna

Katarzyna Iwona Łagodzińska-Kruk - ZnanyLekarz.pl

lek. Paweł Jarecki

Paweł Jarecki - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Przemysław Gworys

piątek 8:00-15:00 Przemysław Gworys - ZnanyLekarz.pl

lek. Mariusz Malicki

wtorek 15:30 - 19:00 czwartek 15:30 - 19:00 Mariusz Malicki - ZnanyLekarz.pl

Kardiologia

Kardiologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób serca i układu krążenia, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci (kardiologia dziecięca). Pomoc doświadczonych, wysoko wyspecjalizowanych kardiologów, również dziecięcych, zapewniamy naszym pacjentom w CM Klara w Częstochowie!
Według statystyk, choroby serca i układu krążenia są jedną z najczęstszych przyczyn przedwczesnych zgonów osób w naszym kraju. Ryzyko ich występowania rośnie wraz z wiekiem, ale sprzyjają im również czynniki związane z szeroko rozumianym trybem życia: nieprawidłowa dieta, niedobór aktywności fizycznej, palenie papierosów czy przewlekły stres. Pod stałą opieką kardiologa powinny znajdować się profilaktycznie osoby po około 50. roku życia, a także obserwujące u siebie niepokojące objawy: bóle w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy, kołatanie serca, częste omdlenia.

Kardiologia w CM Klara w Częstochowie


Specjaliści z zakresu kardiologii oraz kardiologii dziecięcej w naszym CM Medycznym Klara w Częstochowie zajmują się diagnostyką oraz leczeniem takich chorób, jak:

  • nadciśnienie tętnicze,

  • miażdżyca,

  • choroba niedokrwienna serca (przewlekłe zespoły wieńcowe, stan po zawale serca)

  • arytmie,

  • wrodzone i nabyte wady serca (również u dzieci).


W CM Klara w Częstochowie wykonujemy specjalistyczne badania kardiologiczne: echokardiografię (USG serca), EKG spoczynkowe, EKG wysiłkowe, EKG metodą Holtera oraz Holter ciśnieniowy. Nasi specjaliści z zakresu kardiologii udzielają również porad dotyczących profilaktyki chorób serca i układu krążenia.
Na konsultacje kardiologiczne prosimy zabrać ze sobą dotychczasową dokumentację medyczną. Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów, dostęp do nowoczesnych metod diagnostycznych oraz krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Skontaktuj się z nami i umów na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie -> https://www.cm-klara.pl/kontakt/, tel. 34 534 50 00 lub 887 345 000.

Cennik:

Wizyta u specjalisty + EKG 180 zł
Wizyta u specjalisty + EKG + UKG 280 zł
Badanie Echokardiograficzne UKG 150 zł
Badanie Holterowskie EKG 150 zł
Badanie Holterowskie Ciśnienia Tętniczego 150 zł
Test wysiłkowy 240 zł
Zaświadczenie specjalistyczne na wniosek pacjenta 30 zł

Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.