Lekarze

lek. Małgorzata Łazorko-Piega

Małgorzata Łazorko-Piega - ZnanyLekarz.pl

lek. Łagodzińska-Kruk Katarzyna

Katarzyna Iwona Łagodzińska-Kruk - ZnanyLekarz.pl

lek. Paweł Jarecki

Paweł Jarecki - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Przemysław Gworys

piątek 8:00-15:00 Przemysław Gworys - ZnanyLekarz.pl

lek. Mariusz Malicki

wtorek 15:30 - 19:00 czwartek 15:30 - 19:00 Mariusz Malicki - ZnanyLekarz.pl

Kardiologia

Kardiologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób serca i układu krążenia, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci (kardiologia dziecięca). Pomoc doświadczonych, wysoko wyspecjalizowanych kardiologów, również dziecięcych, zapewniamy naszym pacjentom w CM Klara w Częstochowie!
Według statystyk, choroby serca i układu krążenia są jedną z najczęstszych przyczyn przedwczesnych zgonów osób w naszym kraju. Ryzyko ich występowania rośnie wraz z wiekiem, ale sprzyjają im również czynniki związane z szeroko rozumianym trybem życia: nieprawidłowa dieta, niedobór aktywności fizycznej, palenie papierosów czy przewlekły stres. Pod stałą opieką kardiologa powinny znajdować się profilaktycznie osoby po około 50. roku życia, a także obserwujące u siebie niepokojące objawy: bóle w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy, kołatanie serca, częste omdlenia.

Kardiologia w CM Klara w Częstochowie


Specjaliści z zakresu kardiologii oraz kardiologii dziecięcej w naszym CM Medycznym Klara w Częstochowie zajmują się diagnostyką oraz leczeniem takich chorób, jak:

  • nadciśnienie tętnicze,

  • miażdżyca,

  • choroba niedokrwienna serca (przewlekłe zespoły wieńcowe, stan po zawale serca)

  • arytmie,

  • wrodzone i nabyte wady serca (również u dzieci).


W CM Klara w Częstochowie wykonujemy specjalistyczne badania kardiologiczne: echokardiografię (USG serca), EKG spoczynkowe, EKG wysiłkowe, EKG metodą Holtera oraz Holter ciśnieniowy. Nasi specjaliści z zakresu kardiologii udzielają również porad dotyczących profilaktyki chorób serca i układu krążenia.
Na konsultacje kardiologiczne prosimy zabrać ze sobą dotychczasową dokumentację medyczną. Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów, dostęp do nowoczesnych metod diagnostycznych oraz krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Skontaktuj się z nami i umów na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie -> https://www.cm-klara.pl/kontakt/, tel. 34 534 50 00 lub 887 345 000.

Cennik:

Wizyta u specjalisty + EKG 180 zł
Wizyta u specjalisty + EKG + UKG 280 zł
Badanie Echokardiograficzne UKG 150 zł
Badanie Holterowskie EKG 1 doba 150 zł
Badanie Holterowskie EKG 2 doby 250 zł
Badanie Holterowskie EKG 3 doby 300 zł
Badanie Holterowskie Ciśnienia Tętniczego 1 doba 150 zł
Badanie Holterowskie Ciśnienia Tętniczego 2 doby 250 zł
Badanie Holterowskie Ciśnienia Tętniczego 3 doby 300 zł
Test wysiłkowy 240 zł
Zaświadczenie specjalistyczne na wniosek pacjenta 30 zł

Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.