Lekarze

lek. Michał Zakrzewski

Więcej informacji w Rejestracji Michał Zakrzewski - ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Ewa Langner

więcej informacji w Rejestracji. Ewa Langner - ZnanyLekarz.pl

Proktologia

Proktologia to dział medycyny, w ramach którego rozpoznaje się oraz leczy choroby końcowego odcinka przewodu pokarmowego: odbytu, odbytnicy oraz okolicy odbytu. Dla wielu pacjentów wizyta u proktologa może wydawać się krępująca, ale należy pamiętać, że te części ciała są nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania – należy więc się o nie troszczyć! Do poradni proktologicznej w Częstochowie zapraszamy do naszego CM Klara!
Istnieje wiele objawów, które powinny skłonić do wizyty u proktologa. Zaliczają się do nich przewlekłe zaparcia lub biegunki, stałe uczucie wzdęcia, obecność śluzu lub krwi w kale, nadmierna produkcja gazów, bóle odbytu, uczucie niepełnego wypróżnienia, bóle brzucha o nieokreślonym pochodzeniu. Choć dla niektórych pacjentów zwrócenie się do proktologa może być krępujące, warto pamiętać, że lekarz nie jest od tego, by jakkolwiek oceniać pacjenta czy jego styl życia – wszystkie zadawane pytania, nawet dość intymne, mają na celu zebranie informacji niezbędnych do postawienia diagnozy oraz doboru odpowiednich metod leczenia.

Konsultacje proktologiczne w CM Klara


Specjaliści z zakresu proktologii z CM Klara zajmują się diagnostyką oraz leczeniem między innymi takich schorzeń, jak:

  • hemoroidy,

  • kłykciny kończyste,

  • szczelina odbytu,

  • zespoły bólowe odbytu,

  • fałdy brzeżne,

  • przetoki odbytu i okołoodbytnicze,

  • zatoka włosowa,

  • ropień odbytu,

  • rak jelita grubego,

  • choroba Crohna.


Regularne konsultacje proktologiczne są wskazane również profilaktycznie osobom obciążonym rodzinnie rakiem jelita grubego. W CM Klara dajemy pacjentom możliwość wykonania rektoskopii (badania endoskopowe odbytnicy), nasi specjaliści przeprowadzają również zabiegi usuwania fałdów brzeżnych odbytu, nacinania zakrzepów okołoodbytniczych, jak również gumkowania. Większe zabiegi operacyjne są przeprowadzane na bloku operacyjnym. Wczesna diagnostyka zmian okolicy odbytu pozwala na czas wychwycić choroby tej częścią naszego ciała i skutecznie je leczyć.
Konsultacje proktologiczne, wszystkie badania i procedury lecznicze odbywają się z poszanowaniem godności i intymności pacjenta. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz miłą atmosferę! W sprawie ustalenia terminu wizyty prosimy o kontakt z rejestracją pod numerami telefonu 34 534 50 00 lub 887 345 000 albo wypełnienie naszego formularza -> https://www.cm-klara.pl/kontakt/.
Wizyta u specjalisty 230 zł
Wizyta u specjalisty+anoskopia 340 zł
Wizyta u specjalisty + rektoskopia 390 zł
Wizyta u specjalisty + założenie gumki na żylaki odbytu - 1 szt. 430 zł
Wizyta u specjalisty + założenie gumki na żylaki odbytu - 2 szt. 570 zł
Wizyta u specjalisty + rektoskopia + założenie gumki na żylaki odbytu - 1 szt. 570 zł
Wizyta u specjalisty + usunięcie przerośniętego fałdu brzeżnego od 570 zł
Wizyta u specjalisty + nacięcie zakrzepu okołoodbytniczego od 570 zł
Dywulsja zwieracza odbytu 2 500 zł
Ostrzyknięcie szczeliny odbytu botox od 250zł
Usunięcie kłykcin kończystych 3000zł

Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.